Hakkımızda

Bugün sofralara şıklığı ve zerafeti sunan Karatekin Züccaciye olarak, temelimiz, 1987 yılında İstanbul Eminönünde açılan bir zücaciye dükkanı ile atıldı. 1987 yılında zücaciye ve hediyelik eşya satışına başlamamızla birlikte sektördeki iddiamızı artırdık.

Kısa süre içinde sahip olduğumuz bu başarının altında yatan sır; pazarın beklentilerini en hızlı ve en doğru şekilde tespit ederek müşterilerimize mükemmel çözümler sunmaktı... Bugün müşterilerimize sofra tasarımına yönelik; yemek takımları, çatal bıçak takımları ve sofra aksesuarlarında hem farklı hem modern tasarım alternatiflerinin yanında seçkin koleksiyonlar sunuyoruz.

Bunu yaparken dünyadaki trendleri ve sofra tasarım ürünlerindeki gelişmeleri yakından izliyoruz. Üstelik ürünlerin bir kısmını kendi fabrikamızda üretiyoruz. Kalitenin yanında geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlar sunmakla beraber, evlerin vitrinlerinde duran porselen yemek takımları, çatal bıçak takımları, kadeh setleri ve diğer sofra tamamlayıcılarını, vitrinlerden indirerek, gündelik yaşamın vazgeçilmez parçaları haline getirmeyi amaçlıyoruz. Müşterilerimizin sofrada aileleri ve dostları ile geçireceği zamanı önemsiyor ve çok daha keyifli hale getirmek için çalışıyoruz.